جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۵۰

خرید لوازم و ابزار اندوذنتیکس با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه‌ترین قیمت فروشگاه لوازم دندانپزشکی نتی دنتال 

اندو دندان یکی از فرآیندهای مهم در دندانپزشکی است که به درمان ریشه ای بیماری‌های دندان گفته می‌شود. در این روش، با استفاده از ابزار و مواد اندو، بخشی از دندان که دچار مشکل شده است، اصلاح و ترمیم می شود. ابزار و مواد اندو دندان شامل گوتا، کن کاغذی(پیپر)، سیلر، فایل دستی، فایل روتاری، پرکننده موقت کانال، اوژنول، پانسمان موقت، روان کننده کانال(لوبریکانت)، شستشو و ضدعفونی‌کننده کانال، کلروفرم، اسپری سرما، اسپریدر و پلاگر، گیتس و پیزو، باربروچ، لنتولو، ست رابردم می باشد.

علل نیاز به اندو دندان

  •         پوسیدگی دندان و اندودنتیکس

اگر پوسیدگی ایجاد شده در دندان، به موقع درمان نشود، پوسیدگی دندان افزایش یافته و به پالپ دندان می‌رسد. حتی اگر پوسیدگی دندان بسیار کم باشد، باز هم می‌تواند افزایش یافته و به پالپ دندان آسیب برساند. بنابراین در صورت مشاهدۀ هرگونه پوسیدگی بهتر است هرچه زودتر به یک دندانپزشک مراجعه کنید. تمامی پوسیدگی‌ها به راحتی قابل تشخیص نیستند و نمی‌توانید صرفاً با مشاهدات شخصی خود، به این نتیجه برسید که دندان پوسیده است. برای تشخیص دقیق پوسیدگی دندان باید به دندانپزشک مراجعه نمایید.

  •         ضربه به دندان و اندودنتیکس

ضربه به دندان می‌تواند باعث شکستگی دندان شود و در برخی موارد پالپ دندان نیز ممکن است آسیب ببیند. اگر دچار ضربه به دندان شدید، نباید به آن بی اعتنا بود و باید  به دندانپزشک مراجعه کنید.

 

  •         عفونت لثه و اندودنتیکس

لثه همیشه باید در حالت سالم باشد و در صورت عفونت، می‌تواند باعث آسیب دیدن پالپ دندان شود. عفونت لثه می‌تواند به دلیل نظافت نامناسب دهان، استفاده از مسواک نامناسب یا برخی داروهای خاص ایجاد شود.

 

  •         عمل جراحی دندان و اندودنتیکس

عمل جراحی دندان ممکن است باعث آسیب دیدن پالپ دندان شود. این اتفاق معمولاً در صورت عدم رعایت ضوابط بهداشتی پس از عمل جراحی اتفاق می‌افتد.

 

  •         ترک دندان و اندودنتیکس

ترک دندان ممکن است باعث آسیب دیدن پالپ دندان شود. این اتفاق معمولاً در صورتی اتفاق می‌افتد که ترک دندان به قسمتی از پالپ دندان نیز برسد. در چنین مواردی نیز باید به دندانپزشک مراجعه کنید.

  •       نشت پرکردگی های قدیمی به پالپ دندان

نشت پرکردگی دندان به زیر قسمت پر شده به معنای نفوذ مواد پرکننده به داخل دندان و زیر قسمت پر شده است. در برخی موارد، مواد پرکننده‌ای که برای پر کردن دندان استفاده شده است، به دلیل عدم رعایت استانداردهای بهداشتی یا نقص در فرایند پر کردن دندان، به زیر قسمت پر شده نشت کرده و باعث ایجاد پوسیدگی و آسیب به دندان می‌شود.

این مشکل معمولاً در دندان‌های پر شده قدیمی و پرکردگی‌هایی که به صورت بیماری پیشرفته پوسیدگی داشته‌اند، رخ می‌دهد. برای جلوگیری از نشت پرکردگی به زیر قسمت پر شده، بهتر است به رعایت بهداشت دهان و دندان، پر کردن دقیق و به روز دندان‌های پوسیده و مراجعه منظم به دندانپزشک توجه کنید.

فروش ابزار و مواد اندو از فروشگاه اینترنتی لوازم دندانپزشکی نتی دنتال 

 فروشگاه اینترنتی لوازم دندانپزشکی نتی دنتال با مجموعه کاملی از مواد اندو، ابزار اندودنتیکس، فایل دستی و روتاری، گوتا، سیلر، اژنول، پیزو و گیتس  آماده پذیرش سفارش های شماست. محصولات ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی ارائه می‌شود. از محصولات ما برای ارائه بهترین خدمات به بیماران خود استفاده کنید. شما می‌توانید با چند کلیک ساده، محصولات مورد نیاز خود را در فروشگاه ما انتخاب کنید و پس از ثبت سفارش، تحویل سریع و رضایت کامل را تجربه کنید. از فروشگاه اینترنتی لوازم دندانپزشکی نتی دنتال دیدن کنید و از بهترین محصولات اندودنتیکس با قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

مقایسه ( 0 مورد )